Naturhouse - Głogów

Naturhouse jest światowym liderem w dziedzinie dietetyki i żywienia oferującym specjalistyczne usługi oraz wyjątkowe produkty doskonałej jakości. Już ponad trzy miliony osób odwiedziło punkty Naturhouse, w celu redukcji i kontroli swojej wagi ciała. Nasz sekret: nauczyć jak jeść tak, aby powtórnie nie przytyć; a wszystko dzięki ekspertom w dziedzinie żywienia i dietetyki, którzy w każdym punkcie Naturhouse przygotowują indywidualne diety, oferując usługi dostosowane do potrzeb konkretnego klienta.

Osoby, które przychodzą do Naturhouse, poznają zalety zdrowego i zrównoważonego odżywiania oraz uczą się, jak prawidłowo łączyć produkty żywnościowe. Rezultat: reedukacja w zakresie nawyków żywieniowych, której pionierem jest Naturhouse.

Nasz dietetyk:

-sprawdzi budowę ciała;

-obliczy zawartość tkanki tłuszczowej oraz płynów ustrojowych w organizmie;

-przeprowadzi badanie antropometryczne;

-zweryfikuje Państwa sposób odżywiania.

Ponadto opracuje dla Państwa Indywidualny Plan Dietetyczny, który powstanie po szczegółowym wywiadzie dotyczącym dotychczasowego trybu życia i odżywiana się oraz po wcześniej wymienionych badaniach.

Od rozpoczęcia kuracji przeprowadzane są cotygodniowe kontrole na których, monitorowana jest waga ciała oraz ogólny stan i odczucia klienta.


Dane teleadresowe - Naturhouse

Adres: Garncarska 36, 67-200 Głogów
Telefon: 76 727 26 00

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.